Katoodkaitse

Impresseeritud vooluga katoodne kaitse (Impressed Current Cathodic Protection, ICCP) on oluline korrosiooni ennetamise meetod, mida laialdaselt kasutatakse tööstusharudes nagu merendus, torujuhtmed ja taristu. Kasutades välist energiavarustust, et luua kontrollitud elektrivool, kaitseb ICCP metallkonstruktsioone nende keskkonnas leiduvate korrodeerivate elementide eest. Erinevalt ohvrianoodidest, mis ajapikku kuluvad, pakub ICCP pikaajalist kaitset, vähendades hoolduskulusid. Selle reguleeritav voolutugevus võimaldab täpset korrodeerumise kontrolli, tagades optimaalse kaitse isegi kõikuvates tingimustes. Lisaks on ICCP ideaalne suurte või keerukate struktuuride puhul, kus ohvrianoodide kasutamine võib olla ebapraktiline. See meetod pikendab vara eluiga, suurendab ohutust ning säästab lõppkokkuvõttes märkimisväärseid ressursse hoolduse ja asendamise osas.

MMO-anoodid

MMO (Segatud Metalloksiid) anoodid on olulised komponendid katoodse kaitse süsteemides. Valmistatud titaanist spetsialiseeritud oksiidkattega, vabastavad nad tõhusalt elektrone, luues kaitsevoolu, mis takistab korrosiooni struktuuridel, mis on kastetud elektrolüütidesse nagu pinnas või vesi. MMO anoodid pakuvad pikaajalist ja usaldusväärset korrosiooni ennetamist.

Trafo alaldi üksus

Trafo-eraldusseade (TRU) on oluline katoodse kaitse meetodis. See muundab vahelduvvoolu (AC) alalisvooluks (DC), pakkudes vajalikku elektrilist energiat struktuuride korrosiooni ennetamiseks. See seade tagab kaitsevoolu pideva voolamise, kaitstes vara lagunemise eest erinevates keskkondades.