Meist

Promtehvod

Tere tulemast meie ettevõttesse, juhtivasse jõudu kõrgkvaliteetsete tööstustoodete kavandamisel ja tootmisel. Meie mitmekesine eksperdimeeskond Eestist, Venemaalt ja Ukrainast toob igasse projektisse rikkaliku teadmiste, kogemuste ja innovatsiooni pagasi. Meid ajendab pühendumus tipptasemele ning soov pakkuda klientide ootusi ületavaid ja väljakujunenud disainilahendusi. Meie multidistsiplinaarne meeskond koosneb inseneridest, tehnikutest ja disaineritest, kellel on sügav ekspertiis erinevates valdkondades, sealhulgas veepuhastus, elektriseadmed, tööstuslik jälgimine ja juhtimine.

 

Veepuhastus on üks meie lipulaevadest. Mõistame puhta vee olulist tähtsust mitmesuguste tööstusharude ja kogukondade jaoks. Kasutades oma ekspertiisi selles valdkonnas, oleme välja töötanud tipptasemel lahendused hüpokloriidvee töötlemise süsteemide jaoks. Meie täiustatud disainid tagavad tõhusa ja efektiivse puhastamise, tagades, et vesi oleks ohutu ja vaba kahjulikest saasteainetest. Oleme uhked, et mängime olulist rolli säästvate ja kättesaadavate veeressursside otsingul.

 

Lisaks ulatub meie oskusteave kaugemale veepuhastusest. Omame tõestatud kogemusi tippkvaliteediga elektriseadmete kavandamisel ja tootmisel. Alates transformaatoritest kuni lülitusseadmeteni on meie lahendused hoolikalt valmistatud vastavalt rangeimatele tööstusstandarditele ning need vastavad mitmekesistele elektrienergia jaotusvajadustele. Ühendame kaasaegsed tehnoloogiad sügava arusaamisega elektrisüsteemidest, et pakkuda tooteid, mis tagavad usaldusväärsuse ja jõudluse.

 

Tööstuslik jälgimine ja juhtimine on meie teine ekspertisivaldkond. Koos Industry 4.0 tulekuga ja automatiseerimise järjest suureneva tähtsusega pakume tipptasemel lahendusi protsesside optimeerimiseks, tootlikkuse suurendamiseks ja sujuvaks tööks. Meie süsteemid pakuvad reaalajas andmeid, intelligentseid analüüse ja intuitiivseid kasutajaliideseid, võimaldades ettevõtetel teha teadlikke otsuseid ja pidevalt parendada.

 

Ettevõttena lähtume klientikesksest lähenemisviisist. Töötame tihedas koostöös klientidega, mõistame nende unikaalseid vajadusi ja väljakutseid ning pakume neile kohandatud lahendusi, mis vastavad nende konkreetsetele nõuetele. Paneme rõhku kvaliteedile, täpsusele ja usaldusväärsusele igas meie tegevuse aspektis, järgides kõrgeimaid tööstusstandardeid.

 

Liituge meiega sel innovatsiooni ja tipptaseme teekonnal. Kogege meie rahvusvahelise meeskonna ühendatud ekspertiisi, kui kavandame ja toodame kõrgkvaliteetseid tööstustooteid, mis määratlevad ümber jõudluse ja usaldusväärsuse. Koos kujundame helgema tuleviku tööstusharudele, kogukondadele ja maailmale.

Mida me teeme?

Promtehvodil kavandame ja toodame kõrgkvaliteetseid tööstustooted. Meie eksperdid omavad väljakujunenud disainilahendusi, mis hõlmavad veepuhastust, elektriseadmeid, tööstuslikku jälgimist ja juhtimist.

Professionaalne meeskond

Pavlov Sergey

Русский эксперт в области электрооборудования и измерительной техники

Heino Olesk

Eesti ekspert tööstusliku jälgimissüsteemide alal

Fedir Shapoval

Украинский эксперт в области электрохлорирования