Projektid

Mõned projektid, milles oleme seotud

Hüpokloriti süsteem Nahhchivanis, Aserbaidžaanis

See projekt hõlmas kaasaegse hüpokloriidi süsteemi rakendamist veevarustuse desinfitseerimiseks Nakhchivanis, Aserbaidžaanis. Nakhchivan seisis silmitsi väljakutsetega seoses vee kvaliteediga ja veekandjate poolt levivate haiguste levikuga. Nende probleemide lahendamiseks ja kogukonna ohutu joogivee tagamiseks oli vaja terviklikku veedesinfitseerimise lahendust. Hüpokloriidi süsteem valiti selle tõhususe tõttu kahjulike patogeenide likvideerimisel ning selle tõestatud eduloo tõttu vee töötlemise rakendustes kogu maailmas.

Hüpokloriti generaator Sachkheres, Gruusias

See projekt teostati Ecopre poolt, tuntud keskkonnalahenduste pakkuja, eesmärgiga lahendada veedesinfitseerimise väljakutsed Sachkhere's, Gruusias. Säästva lahenduse tagamiseks kavandas ja rakendas Ecopre kaasaegse hüpokloriidi generaatori paketi, et tagada veetarbimise tõhus desinfitseerimine. Promtehvodi kavandatud ja valmistatud hüpokloriidi generaator oli projekti oluline osa.

Trafo alaldi üksus galvaniseerimistehases Taškendis, Usbekistanis

Promtehvodi poolt ELECTROPLATING PROJECT LLC-le, elektrolüüsijaama Tashkentis, Usbekistanis tarnitud Transformer-reaktori üksuse (TRU) edukas rakendamine on oluliselt kaasa aidanud tehase töö efektiivsusele, toodete kvaliteedile ja üldisele edule.