Tooted

Tooted

Meie silmapaistvad tooted

Bipolaarsed paralleelplaat-elektrolüsaatorid töötavad mitme elektrolüüsiraku ühendamise põhimõttel üheks üksuseks. Need koosnevad bipolaarsetest plaatidest eraldatud vahelduvatest anood- ja katoodkambritest. Bipolaarsed plaadid toimivad ühelt poolt anoodina ühes kambris ja katoodina naaberkaambris. Selline paigutus võimaldab tõhusat elektrolüüdi ringlust, vähendatud rakurestsi ja suurenenud elektroodipinna, mis omakorda tulemuseks suurenenud elektrokeemilised reaktsioonid. Bipolaarseid paralleelplaat-elektrolüsaatoreid kasutatakse laialdaselt tööstuslikes rakendustes, näiteks vee elektrolüüsis, kloor-leelise tootmises ja teistes elektrokeemilistes reaktsioonides, kus nõutakse kõrget tõhusust ja kompaktset disaini.

Bipolaarsed kontsentrilised torukujulised elektrolüsaatorid toimivad mitme kontsentrilise torukujulise elektroodi abil, mis on korraldatud bipolaarse konfiguratsioonina. Iga elektrood toimib samal ajal nii anoodina kui ka katoodina. Elektrolüüt voolab torukujuliste elektroodide vahelises rõngakujulises ruumis, samal ajal kui elektrivool voolab elektroodide radiaalselt. Selline konstruktsioon võimaldab efektiivset elektrolüüdi ringlust, vähendatud energiatarbimist ja suurenenud massiülekannet. Bipolaarseid kontsentrilisi torukujulisi elektrolüsaatoreid kasutatakse laialdaselt elektrokeemilistes protsessides, nagu näiteks vee elektrolüüs, metallide elektrodepositsioon ja elektrolüüs, pakkudes kõrget efektiivsust, parendatud elektroodi kasutamist ja ühtlast toote kvaliteeti.

Muutuvkiirusega ajam juhib elektrimootori kiirust ja pöördemomenti, muutes toitepinge sagedust ja pinget. See võimaldab täpset kontrolli mootori kiiruse üle, tagades energiatõhusa töö ja täiustatud protsessikontrolli. Sageduse ja pinget reguleerides saab muutuvkiirusega ajam kohandada mootori kiirust vastavalt konkreetsele rakendusele, optimeerides seeläbi jõudlust ja vähendades energiatarbimist. Muutuvkiirusega ajamad leiavad laialdast kasutamist erinevates tööstusharudes, nagu näiteks kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed, pumbad, ventilaatorid ja konveierisüsteemid, kus on vajalik täpne kiirusejuhtimine, energiasääst ja protsesside parem efektiivsus.

Tööstuslik jälgimine hõlmab süstemaatilist ja reaalajas erinevate parameetrite jälgimist tööstuslikus keskkonnas, et tagada optimaalne jõudlus, tõhusus ja turvalisus. Selleks kasutatakse arenenud andurid, andmekogumissüsteemid ja analüüsivahendid, mis võimaldavad jälgida temperatuuri, rõhku, niiskust, energiatarbimist ja seadmete seisundit. Nende parameetrite pideva jälgimise abil saab tööstusprotsesse tähelepanelikult jälgida, võimaldades õigeaegsete kõrvalekallete avastamist, ennetavat hooldust ja operatsioonide optimeerimist. Tööstuslik jälgimine võimaldab proaktiivset otsuste langetamist, suurendab tootlikkust, vähendab seisakuaega ning parandab üldist operatiivset efektiivsust tootmise, energiasektori, transpordi ja logistika valdkondades.

TRU ehk Transformer Rectifier Unit on oluline elektriseade, mida kasutatakse vahelduvvoolu (AC) muundamiseks otsevooluks (DC). Selle tööpõhimõte hõlmab transformaatori kasutamist, et vähendada pinget AC toiteallikast, millele järgneb rektifitseerimisskeem, mis muundab vahelduvpinge sujuvaks ja ühtlaseks otsevooluks. TRU-d leidub laialdaselt erinevates tööstusharudes, sealhulgas elektroplaadis, elektrolüüsis ja võimsusemuundamise rakendustes. Need tagavad stabiilse ja juhitava otsevooluallika, mis on vajalik protsessideks nagu elektroplaatimine, kus täpne pinge ja voolutasemete kontroll on vajalik soovitud tulemuste saavutamiseks ja tööefektiivsuse säilitamiseks.

Vooluhulga juhtimisseadmed on olulised komponendid, mida kasutatakse vedelike või gaaside vooluhulga reguleerimiseks süsteemis. Nende seadmete tööpõhimõte seisneb voolukiiruse, suuna ja mahuti juhtimises ja kontrollimises soovitud tulemuste saavutamiseks. Vooluhulga juhtimisseadmed võivad hõlmata ventiile, regulaatoreid, voolumõõtjaid, avasid ja muid komponente. Neid seadmeid kasutatakse erinevates tööstusharudes, nagu nafta ja gaas, keemiline töötlemine, veehaldus ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed. Need seadmed tagavad tõhusa ja ohutu töö, reguleerides vooluhulka, hoides rõhutasemeid, takistades vedeliku tagasivoolu, võimaldades täpseid mõõtmisi ja optimeerides üldist süsteemi jõudlust.

Katoodkaitse on korrosiooni leevendamise tehnikat, mida kasutatakse metallkonstruktsioonide ja torustike kaitsmiseks lagunemise eest. Katoodkaitse tööpõhimõte seisneb ohverdusaneodi loomises või otse elektrivoolu rakendamises, et nihutada metallkonstruktsiooni potentsiaali negatiivsema väärtuse suunas, vähendades seeläbi korrosiooni. See tehnika moodustab kaitsebarjääri, mis takistab metalli oksüdeerumist. Katoodkaitset kasutatakse laialdaselt tööstusharudes nagu nafta ja gaas, merendus ning infrastruktuur, kus konstruktsioonid on kokkupuutes korrodeeruvate keskkondadega. See tagab metallvarade pika eluea ja terviklikkuse, vähendades kallite remonditööde riski ja säilitades nende struktuurilise terviklikkuse.

UPS ehk katkematu toiteallikas on seade, mis tagab kriitilise tähtsusega elektriseadmetele varutoite juhul, kui tekib toitekatkestus või häire. UPS-i tööpõhimõte seisneb stabiilse ja katkematu elektrivoolu pidevas pakkumises, et kaitsta tundlikku seadmet. See toimib, võttes elektrienergiat välisest allikast, tavaliselt elektrivõrgust, ja salvestades selle sisseehitatud akudesse. Kui toitekatkestus tekib, lülitub UPS sujuvalt akutoitele, takistades tööseisakut ja andmete kaotsiminekut. UPS-süsteeme kasutatakse laialdaselt andmekeskustes, haiglates, telekommunikatsioonivaldkonnas ja muudes tööstusharudes, kus katkematu toiteallikas on oluline seadmete kaitseks, tegevuste jätkamiseks ning kahjustuste või andmekahjustuste vältimiseks.