Trafo alaldi üksus

(TRU)

Alalisvoolu alaldiühikud on olulised mitmesugustes elektrokeemilistes taimedes, nagu need, mis on seotud kaaliumi ja naatriumkloriid, soodakas, leeliselise kloori tootmisega, samuti rafineerimisprotsessides nagu vask, alumiinium ja tsink. Neid iseloomustab mõõduka pingega ja kõrge alalisvooluga vajadus. Lisaks sõltuvad ka pidevates protsessides osalevad tööstusharud, nagu elektroplaadimine, hüdrogeenimine, elektrolüüs ja klorimine, alalisvoolu alalditest. Need tööstusharud otsivad usaldusväärset, kulutõhusat ja muretut alalisvoolu toiteallika süsteemi.

Promtehvodi P- ja T-seeria TRU kasutab unikaalset ja tõestatud disaini, mis suudab vastu pidada karmidele välitingimustele ning töötada teie protsessi 24/7. Loodud selleks, et ületada jõudlusnõuded, pakub meie disain sujuvat ja usaldusväärset alalisvoolu väljundit. Selle kompaktne, mooduldisain tagab lihtsa integreerimise mitmesugustesse tööstussektoritesse, olles usaldusväärne ja oluline komponent nikli, vask, koobalti ja teiste mitte-raudmetallide tootmises, mis kasutavad elektrolüütilisi protsesse üle maailma.

  • Pinge/voolu vahemik

  • Current (TRU väljundvool): 35V ~ 6kV

  • Pinge (TRU väljundpinge): 25A ~ 2.5kA

Eriandmed

01

Kõrge kõrgus või mere-/avamerekeskkond

Kohalikule keskkonnale kohandatud kujundus koos sobiva jahutustasemega. SS316 materjali kasutamine mereveekeskkonnas korrosiooni vähendamiseks ja teeninduse eluea pikendamiseks.

02

Sammu üles/sammu alla muundur

Sobivat transformaatori konfiguratsiooni kasutatakse laia valiku pingete tootmiseks. Promtehvod kasutab erilist disaini stresside hajutamiseks, pikendades elektrostaatilise sadestaja eluiga.

03

Thüristori juhtimine

Edasijõudnud juhtimine võimaldab täpset alalisvoolu pinge reguleerimist, kõrget tõhusust ja usaldusväärsust, vähendatud harmoonikuid ning parendatud võimsusteguri parandamist, muutes selle ideaalseks kasutamiseks rakendustes, kus on vaja stabiilset ja kontrollitud alalisvoolu toidet.

04

Usaldusväärne pinge reguleerimine

Minimaalne vahelduvvoolu lainekuju kõikumine alla 5%, koos kaitsemeetmetega alalisvoolu/ vahelduvvoolu impulsside vastu. Meie kujundus kasutab efektiivselt tõmbetrafot ja kondensaatorit, et piirata kõrgsageduslikku kondensaatori tühjenemist ja voolutõuse, mis tekivad koormuse sädemest.

05

Vastavus

Põhineb spetsifikatsioonidel, vastavus standarditele nagu GOST, ANSI, IEC, IEEE, NEMA, CSA, BS, AS, JS, CE jne, ja on projekteeritud seismilistele tsoonidele ja kõrgusele.

06

(Vabatahtlik) Plahvatuskindel kujundus

IEC 60079 plahvatuskindlus heaks kiidetud tsoonidele 1, 2, 21 ja 22.